Digi Lab

Laboratorium nowoczesnego marketingu

Wszystko w jednym miejscu, oparte o najnowsze technologie i twarde dane.

Laboratorium nowoczesnego marketingu i działań upowszechniających

Jak działamy?

1.

PRZEPROWADZAMY AUDYT

Audytujemy prowadzone przez Ciebie działania komunikacyjne, analizujemy założenia projektowe, identyfikujemy potencjalne zagrożenia i… ukryty potencjał.

2.

TWORZYMY STRATEGIĘ

Tworzymy spójną strategię komunikacyjną, “szytą na miarę”, czyli dostosowaną do założeń projektowych, Twoich oczekiwań oraz zasad nowoczesnego marketingu.

3.

WDRAŻAMY TECHNOLOGIĘ

W zintegrowany sposób przenosimy Cię ze sfery offline do świata digitala. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne i narzędzia do automatyzacji.

4.

KONFIGURUJEMY ANALITYKĘ

Podstawą naszej pracy jest mierzenie efektów i optymalizacja w celu uzyskania jak najlepszych wyników. W tym celu wdrażamy nowoczesne narzędzia analityczne.

5.

PLANUJEMY MEDIA

Przygotowujemy, będący wykładnią opracowanej wcześniej strategii, plan mediowy, dobierając odpowiednie kanały dotarcia, grupy targetowe i metody optymalizacji.

6.

REALIZUJEMY KAMPANIE

Wprowadzamy plan w życie! Prowadzimy kompleksowe działania komunikacyjne, zorientowane na efekty i optymalizowane na bieżące, tak aby te efekty uzyskać.

7.

PRZEDSTAWIAMY POGŁĘBIONE RAPORTY

Szczegółowo raportujemy wyniki przeprowadzonych działań komunikacyjnych. Zamiast typowo agencyjnych zapewnień o skuteczności, dostajesz wymierne liczby.

8.

SZKOLIMY I DORADZAMY

Zależy nam na powodzeniu projektu nie tylko na wycinku, którym się zajmujemy. Dlatego zawsze służymy radą, a jeśli chcesz – zorganizujemy Ci także szkolenie.

W swojej pracy opieramy się przede wszystkim na środowisku Google,
ale korzystamy też z innych nowoczesnych narzędzi komunikacji.

Stawiamy na nowoczesne narzędzia komunikacji
Eksperci od digital marketingu i działań promocyjnych

Nasz zespół

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy w unikatowy sposób łączą kompetencje związane z nowoczesnym marketingiem, komunikacją i digitalizacją z ogromnym doświadczeniem i wiedzą na temat upowszechniania projektów unijnych oraz specyfiką funkcjonowania podmiotów publicznych.

Na pokładzie mamy ekspertów od marketingu performatywnego, marketingu treści, SEO, SEM, e-mail marketingu, budowy stron internetowych i aplikacji, organizacji webinarów i internetowych konferencji oraz analityki.

Pracowaliśmy przy projektach i dla Klientów takich jak: